jak motywowac uczniow do nauki jezyka niemieckiego

jak motywowac uczniow do nauki jezyka niemieckiego

Oto więcej sposobów zarabiania pieniędzy z witryny członkostwa, które można uruchomić za pomocą dzisiaj.

Superior seryjne produkty informacyjne są doskonałym źródłem dochodów, ponieważ mogą one być uwalniane w ratach, które generują zainteresowanie swoim miejscu i produktów członkostwa przez dłuższy okres czasu. (Również daje wiele możliwości, aby skontaktować się z mediów i wysyłać komunikaty do listy)

Być może nawet lepiej, jest fakt, że produkty seryjne sprzedać za więcej pieniędzy. Kursy, tutoriale, a nawet książki działa wspaniale jako produktów seryjnych. rozmowy audio i wideo szkoleniowe działają zbyt dobrze.

Jeśli już oferują produkty informacyjne na swojej stronie, należy rozważyć zerwanie jednej z nich na kilka mniejszych części i sprzedawać je jako raporty. To daje członkom możliwość zakupu tylko jeden raport na raz lub mogą być zachęta do zakupu całego pakietu, a jeśli członek zdecyduje się kupić tylko jeden raport i jest z niego zadowolony, istnieje duża szansa, będą kupować jeszcze kilka , dzięki czemu można rozsądną kwotę dochodu.

Mając regularną liczbę artykułów lub materiałów informacyjnych do sprzedaży ekskluzywnej grupy członków witrynie zapewni Ci inny strumień dochodów. Rozważmy mającą „standard” członkostwa, które obejmuje dostęp do specjalnego materiału, otwarty tylko do liczby wyłącznego członków.

jak motywowac uczniow do nauki jezyka niemieckiego

Making Your Skyrocket sprzedaży produktów

Twój najbardziej zyskownym rynku zawsze będą klienci, którzy już kupili od ciebie. Oznacza to, że będzie łatwiej skoncentrować się na zarabianie pieniędzy ze sprzedaży back-end zamiast próbować pozyskać nowych klientów.

Back-end sprzedaży

Zasada sprzedaży back-end jest to, że gdy członek kupuje jeden produkt http:/www.sklepykrzys.pl z ciebie, dostosować swój marketing specjalnie dla nich, aby zachęcić ich do zakupu czegoś innego, zazwyczaj o wyższej wartości.

jak motywowac uczniow do nauki jezyka niemieckiego

upselling

Czy chcesz frytki z tego? Upselling jest prosta koncepcja. Użyj go, aby zwiększyć przychody ze sprzedaży produkcji Cię indywidualnego produktu na swojej stronie członkowskiej. Gdy członek kupuje jeden produkt, wystarczy zaoferować im dodatkowe produkty, żeby go uzupełniają, ewentualnie po obniżonej cenie.

sprzedaż krzyżowa

Sprzedaż krzyżowa jest procesem, w którym skierowanie klienta do odpowiedniego produktu na innej stronie internetowej po zakupie jednego na swojej stronie członkowskiej. Druga osoba z kolei będzie zrobić to samo dla Ciebie. Kieruje osobę do innej oferty produktowej lub członkostwo w miejscu należącym do ciebie.

Artykuł napisany przez: