jak motywowac uczniow do chodzenia do szkoly

jak motywowac uczniow do chodzenia do szkoly

Ten artykuł jest pomyślany jako zestaw narzędzi odniesienia dla planu Home Design harmonii i proporcji. Autor woli do czynienia z praktycznym jak do niego w późniejszym terminie. Autor, zwyczaj projektant domu, sugeruje, że jest to miejsce, w planach Home Designer dla odwiecznych zachodnich pojęć jedności, harmonii, porządku, proporcji, nawet klasycyzmu.

Warto podkreślić, że praktycznie wszystkie z tych środków i motywów potencjalnie mających zastosowanie do planów projektant domu zostały omówione w literaturze i innych miejscach publicznych lub głównie do bardzo dużych prywatnych struktur – coliseums, kościoły, olbrzymie budynki banków, i tym podobne – rzadko projektowaniu domu.

Autor rozpoczął stosowanie kilka bardzo starych idei projektu do bardzo nowych domów z sukcesów i niespodzianek.

PROPONOWANE READINGS

jak motywowac uczniow do chodzenia do szkoly

Jest dużo czytania na architektonicznej proporcjonalnie projektowania i konstrukcji klasycznej. Większość z nich nie jest szczególnie interesująca – matematyka klinicznych, nautilus muszli i Ulistnienie, nietrafne ponoszone stylu, wielkość itp

Zdaniem autora, prace te są jednymi z lepiej:

1. mocny, ciężki toku: Podstawy architektury w epoce humanizmu Rudolf Wittkower, W. W. Norton Firma, 1971.

2. zabawny intelektualnie i dobrze napisany The Golden Ratio: The Story of Phi, światowy najbardziej zdumiewających Liczba Mario Livio, Broadway Books, 2002.

jak motywowac uczniow do chodzenia do szkoly

3. Komendant prezentacja zamówień, ich wykonywanie i przeróbka w klasycznym języku Architektury Johna Summerson, The MIT Press, 1962.

4. Spośród metod i materiałów budowlanych, tradycyjne wzory: Projektowanie Zasady Szczegółowo Thumb Stephen Mouzon et al., McGraw-Hill. 2005.

5. zamyślony, stary sposób patrzenia: Jak Architektura utraciła Magii (i jak go odzyskać) Jonathan Hale, Houghton Mifflin, 1994.

6. Głównym [ale nie na idące, nie trudno], wzór Język: miasta, Budowa, Budowa przez C.
Artykuł napisany przez: