jak motywowac do aktywnego uczenia sie

jak motywowac do aktywnego uczenia sie

Najbardziej znany z tworzenia jednych z najbardziej popularnych witryn członkostwa w Internecie, takich jak ListandTraffic i Nicheology.com Jimmy D. Brown wydała właśnie swój najnowszy produkt Membernaire, program, który pokazuje, jak zbudować jeden z najbardziej dochodowych wszystkich firm internetowych – witryn członkostwa.Jak stworzyć bimber

Jednak twist jest, że Jimmy pokazuje, jak to zrobić bez problemów związanych z „tradycyjnych” miejsc członkostwa.

Jimmy twierdzi, że dzięki Membernaire on ujawnić najprostszy sposób, aby uzyskać comiesięczne dochody bez krach jelit wymyślić świeżych oryginalnej zawartości (na Baine’a wszystkich witryn członkostwa) i bez kupowania drogich skrypty zwykle niezbędne do uruchomienia takich Strona.

Rozwiązanie Jimmy’ego z Membernaire jest stworzenie „czas określony” członkostwa. Na miejscu Membernaire znajdziesz definicję: „A” na czas określony członkostwo w miejscu „(FTM) składa się z tygodniowym zawartości udostępnionej przez autoresponder wypłacanych członkom przez określony okres czasu.”

jak motywowac do aktywnego uczenia sie

Co tydzień przez 52 tygodni będziesz załadować lekcję / zawartość do autoresponder (lub z góry określony okres, to znaczy, 3 miesiące , 6 miesięcy, 9 miesięcy, etc). Upewniając się, że zawartość nie jest datowany, musisz roczny o wartości zawartości wstępnie załadowany i gotowy do dostarczenia do swoich członków o pełnej auto-pilota.

Każdy tydzień, Jimmy wykonuje krok po kroku w kierunku utworzenia własnej strony z „Zrób to, zrób to obok następnego” podejścia. I dla jednego jestem wdzięczny za tego podejścia jest niestety brakuje w bardzo wielu produktów, które twierdzą, że uczą, jak założyć stronę członkowską.

Jest niezapowiedzianych bonusy po drodze i na „dzień Graduation” Jimmy obiecuje dostarczyć super bonus, który jest dosłownie wart więcej niż cała lat opłat abonamentowych.

jak motywowac do aktywnego uczenia sie

Ostrzeżenie! On jest znany z członkostwa czapkę i ten nie jest inaczej. Tylko 1000 członkowie będą akceptowane. Kiedy mówi, że czapka, co robi. Bez wyjątków.

To musi być plus mieć ten kurs ułożyła Jimmy D. Brown. Szybkie Googling jego imienia zweryfikuje swoje dane uwierzytelniające. Moim zdaniem, nie mogę myśleć o jakiejkolwiek innej opcji dostępnych szkoleń, który zapewnia większą wartość dla pieniędzy niż Membernaire.

Moja ocena: 9/10

Artykuł napisany przez: