jak motywowac agentow ubezpieczeniowych

jak motywowac agentow ubezpieczeniowych

Przywieźliśmy na Richarda Batt dla działalności gospodarczej, a Kris Spencer rozwoju w lut 2013. niedawno Joe Wikert, 20 roku insider publishing, który spędził ostatnie kilka lat koncentruje się na zmiany w branży, dołączył do zespołu jako członek zarządu i mentora „.

Co ich motywuje? Billings jest amatorem pisarz, który znalazł kilka problemów z modelu self-publishing. Również on jest zapalonym czytelnikiem, który stwierdził, że większość self-publishing strony nie były bardzo łatwy w obsłudze i atrakcyjne wizualnie. Są one sprzedawane przez niezależnych autorów książki nie znał, bez oceny oprzeć decyzji o zakupie na podstawie i dla wyższych cen, który był gotów wydać. Stało się to motywacją Billings ‚, aby self-publishing doświadczenia lepiej zarówno dla czytelnika i pisarza.

jak motywowac agentow ubezpieczeniowych

Obecnie sprzedaż jest powolny. Screwpulp rozpoczęła się 1 maja o czterech książek, czterech autorów, a nie użytkowników. W ciągu sześciu tygodni strona ma około pięćdziesięciu książek, czterdzieści pięć autorów (z różnych krajów) i około ośmiu stu użytkowników. Wzrost był głównie organicznie, jak zrobili mały obrót.

Nieźle jak na początek. Wielu autorów mają nadzieję, że wkrótce te liczby rosną. Skąd Billings zobaczyć ceny książek w końcu dochodząc do? „To trudno powiedzieć. Do tej pory nie było to mechanizm, który pozwala na rynku zdecydować, jakie ceny powinny być. Uważamy, że nasze ceny tłum makijaż permanentny gdynia napędzane dadzą realne wskazówki na temat tego, co czytelnicy są skłonni wydać na własny opublikowane tytułów. „

jak motywowac agentow ubezpieczeniowych

Strona jest aktualnie w trybie beta bez systemu w zakresie bezpośredniego przesyłania, jak można by znaleźć na Amazon lub Smashwords KDP. W międzyczasie, autorzy mogą znaleźć informacje o tym, jak przesłać na stronie Screwpulp.

Pomysł jest nowy, to na pewno. Czy to będzie hit? Czas pokaże.

Artykuł napisany przez: