jaka jest motywacja do podjecia pracy

jaka jest motywacja do podjecia pracy

Miejsca członkostwa są gorącym poz dopiero teraz, z wielu osób tworzących nowe miejsca, aby dzielić się informacjami z ich społeczności. Istnieje wiele rodzajów członkostwa i sposoby ich tworzenia. Niektóre programy się na rynku może być strasznie drogie i nieporęczne w użyciu. Wielu nie pozwalają dużo zlecenie odbywa się na miejscu, więc trudno oznakować swoje członkostwo w miejscu. Chociaż nie jest (jeszcze!) To idealne rozwiązanie, połączenie WordPress i wpis zostanie o tak blisko jak można dostać!

Dlaczego WordPress + Lista Ulubionych?

Przede wszystkim, WordPress jest darmowy blogosferę, że można to zrobić znacznie więcej. Z wszystkich motywów, wtyczek i szkolenia, które są dostępne w internecie (i większość, która jest wolna, jak dobrze!), Prosty blog może zostać przekształcony w bardzo aktywny i bogate stronie ze zdjęciami, wideo, pliki chronione hasłem obszary i członkostwa! Istnieją nawet wtyczki, aby nasza strona internetowa dodać forów, zróżnicowaną zawartość, kalendarze i wiele więcej! Przy takiej elastycznej platformy, nie ma dużo, że można pomyśleć, że nie można zrobić z WordPress stronie.

jaka jest motywacja do podjecia pracy

Lista Ulubionych, a nie za darmo, jest bardzo tania opcja do innych rozwiązań informatycznych do zarządzania członkostwa, które są obecnie dostępne. Jest to jednorazowa opłata za wtyczki, co oznacza brak powtarzających się opłat miesięcznych. Można wykupić licencję do wykorzystania w jednym miejscu lub licencji w wielu miejscach, które pozwalają skonfigurować wiele witryn członkostwa. Ta „wtyczki premii” dla WordPressa może obsłużyć niemal wszystko rzucisz na niego i deweloperzy kontynuują dostosować ją i dodać funkcje. Oni nawet stworzenie dodatkowych wtyczek, które pomogą Ci zwiększyć swoją stronę! Można nawet połączyć je bezpośrednio do Twojego koszyka lub programu autoresponder, dzięki czemu witryna pojawia się bez zarzutu i idealne! Jest łatwy w instalacji, a ponieważ jest plugin premii, pliki są szyfrowane, więc wiesz, że masz bezpieczny program.

Łącząc WordPress i Liste to sytuacja korzystna dla Ciebie i Twoich użytkowników. Podczas korzystania z tej kombinacji zajmuje trochę czasu, aby przeprowadzić konfigurację, poziom personalizacji sprawiają, że warto. Twoje członkowie poczują się jak w domu ze względu na marki można używać na swojej stronie członkowskiej. I to jest tak łatwe do aktualizacji witryny członkostwa, jak to jest pisać na swoim blogu!

jaka jest motywacja do podjecia pracy

Bonus Wskazówka: Lista Ulubionych ma wielki program partnerski, więc jeśli członkowie lubią konfiguracji witryny, można otrzymać zwrot pieniędzy w krótkim czasie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Membership Site? Wzywam was, aby otrzymać bezpłatną kopię nagrania audio 45 minut, „co jest członkostwo w miejscu i dlaczego go potrzebuję?” podczas odwiedzania http://MyFabulousVA.com.

Rebekah Zobel Jones jest Membership Site Creator, koordynator i konsultant.

Artykuł napisany przez: