jak zmotywowac alkoholika do leczenia

jak zmotywowac alkoholika do leczenia

Instruować agentów przynieść te cztery karty do seminarium więc będą mogli wygrać darmowe nagrody. Jeśli są sprytne i inteligentne wysyłanie agentów dwie pary lub trójki plus jeden więcej. Masz nieograniczone zwycięskich szuka kombinacji. Nie mów im nic o swojej grze w karty. Niech błędnie zakładają wygraną jest najlepszą ręką pokera, więc będą one niepokojem chcą pokazać się.

Ubezpieczenia Seminarium zalogować. Pozdrówcie każdego uczestnika do drzwi i je wypełnić prosty formularz linii kolumn. Powinny one drukować swoje nazwisko obok swojego adresu e-mail, a trzecie liście (bez koloru) czterech kart, które otrzymali. Już manipulować ten wielki combo i exno dwa uczestnicy mają dokładnie to samo. Kiedy zacząć mówić, powiedzieć im darmowe prezenty zostaną omówione krótko. Uzupełnij swoją prezentację. Teraz mamy trzy przednie uczestników wierszy każda wybrać kartę z talii zdobyciem 14 (po jednym).

Przyznawania nagród: umieścić na wykresie pokładzie trzy różne karty wybranych. Wspomnij, że każdy posiadający dwa z tych różnych kart wygra nagrodę. (Jeśli chcesz więcej zwycięzców, mają więcej kart wybranych przez uczestników). Doszli myśląc, że oni wygrają z powodu ich dobrej strony poker jednak stosowane podejście uczciwą losowych kart. Trudne, ale patrz niżej, jak każdy okazuje się zwycięzcą.

jak zmotywowac alkoholika do leczenia

Jak o kicker, aby wszyscy byli zadowoleni? Masz już adres e-mail każdego agenta. Powiedz każdego uczestnika, że ??są one zwycięzcą. W ciągu najbliższych dwóch dni otrzyma od ciebie, pocztą, darmowa motywacyjny eBook jak „Myśl i bogać się” Napoleon Hill. To buduje dobre uczucia i doskonała szansa jest skonfigurowana. Teraz można zadzwonić z pytaniem, czy otrzymali oni ich kopię i co sądzą o korzystaniu z urządzenia.

Dlaczego grać na agentów sprzedaży uczęszczających swoją seminarium marketingu ubezpieczeń.Uzyskaj najwyższą frekwencję i zadowolony publiczność tej prostej sztuczki.

jak zmotywowac alkoholika do leczenia

Dobrze autorowi Don Yerke lubi koncentrować się na to, czego nie wiem, czy to, co nikt inny nie odważy się wydrukować. Powiedz jak jest.

Uważaj na jego nowa książka w miękkiej oprawie debiutujących na Amazon wczesnym latem tego roku. Jest ładowany z wielkim marketingu ubezpieczeniowego i informacji rekrutacyjnych.

Artykuł napisany przez: