jak umotywowac wniosek o urlop bezplatny

jak umotywowac wniosek o urlop bezplatny

Nowatorskie podejście do biznesu w eBook? Wydaje Screwpulp ma jeden ale tylko czas pokaże, czy projekt jest udany. Co jest pewne – mają innowacyjną platformę jak ceny lub wartości, książki, które można przeznaczyć nowych autorów i czytelników podobne.

Czym się różnią? Richard Billings, Screwpulp CEO, wyjaśnia: „Przez rozdawanie wstępnych egzemplarzy książki za darmo, w zamian za wzmiankę w mediach społecznościowych oraz kategoria, możemy szybko dostać książkę do rąk czytelników. To buduje fan- baza dla autora szybko i ta wymiana tworzy szumu wokół swojej pracy. Ponieważ popyt na książki idzie w górę więc nie cenę w odstępach jednego dolara „.

jak umotywowac wniosek o urlop bezplatny

Wszystkie książki rozpoczną się darmowe pliki do pobrania, a następnie przejść do $ 1, po otrzymaniu dwadzieścia pięć pobieranie. Pójdą do $ 2 za pięćdziesiąt lub sto pobrania? Czas pokaże, jak to firma raczkujący z obecnego bestsellera polewa wykresy w trzydziestu pobrania. Jednak, że może szybko zmienić. Naturalna ciekawość wędruje do pułapu cen, które mogłyby wchodzić w grę wokół $ 3 albo $ 5 lub być może nawet do 7 dolarów do $ 9 kreski. To na pewno będzie interesująca dla czytelników, pisarzy i innych wydawców, aby obejrzeć jak to rozegra.

jak umotywowac wniosek o urlop bezplatny

Billings mówi o początkach, kiedy mówi: „Ja przyszedłem się z formą idei jakieś trzy lata temu i przypadkowo zrobił odkrycie klienta poprzez rozmowę z czytelników i pisarzy na kilka lat, która pomogła mi zdefiniować Screwpulp do tego, co jest dziś. Wysłuchaliśmy uważnie obu stron w celu stworzenia rynku, który byłby korzystny dla wszystkich rodzajów czytelników i pisarzy. Nasza firma została oficjalnie utworzona w lutym 2013 roku i uruchomiony w wersji beta w dniu 1 maja 2013 r.

„Jestem oryginalny twórca Will Phillips Jr., naszego projektanta, nadchodzi w lipcu 2012 roku znalazłem w moim procesie odkrywania, że ??projekt był ważny dla obu czytelników i pisarzy.
Artykuł napisany przez: